Upgrade počítače

K upgradu osobních počítačů přistupujeme zodpovědně.

Pokud jste zdatnější, můžete si sami vybrat přesně komponenty, které si přejete použít. My následně zkontrolujeme jejich kompatibilitu, objednáme je a následně počítač zkompletujeme.

Pokud si nejste s kompatibilitou jistí, rádi Vám pomůžeme vybrat správné komponenty.

A pokud se o komponenty vůbec nechcete starat a chcete prostě jen funkční počítač, který bude vyhovovat Vašim potřebám, rádi pro vás navrhneme možná řešení.

Do nového počítače v rámci služby Upgrade Počítače také instalujeme operační systém Windows. Systém si ale samozřejmě můžete také nainstalovat sami.

V rámci doplňkové služby "Rovnou začít" Vám můžeme nabídnout také instalaci jakéhokoliv softwaru dle Vašeho výběru. Počítač tak stačí rozbalit a můžete hned začít.

Pokud se v průběhu odborného poradeství rozhodnete raději pro montáž nového počítače, než o jeho upgrade, budete moci využít naší služby "Montáž PC".

Proč u nás?

Jsme zodpovědný a rychlý servis v Hranicích na Moravě. Dovolíme si tvrdit, že zde nemáme konkurenci.

Rádi Vám ZDARMA poradíme při výběru počítače, při výběru vhodných komponent a budeme naslouchat přesně Vašim požadavkům, i co se vzhledu týče. Vytvoříme návrhy počítačů a vy si vyberet přesně ten, který se Vám bude líbit nejvíce.

Získáte i některé další výhody, jako je třeba možnost sledovat stav Vaší objednávky na našem webu. Do Vašeho nového počítači rádi ZDARMA nainstalujeme programy dle Vašeho výběru a ZDARMA Vám s ním poradíme.

To vše za jednotnou cenu.

Popis služby:

Zastarávání počítačového hardwaru je typický jev u každého počítače. Kvůli stále se zvyšujícím nárokům softwaru a zejména her je nutné čas od času provést samotný upgrade hardwaru v počítači.

Výhodou klasických stolních počítačů oproti většině dnešních notebooků je jejich možná a relativně snadná možnost upgradu.

Jsme si vědomi toho, že upgrade počítače může být pro běžného smrtelníka složitý. Od toho jsme tady my, rádi to uděláme za Vás.

Pokud máte doma počítač, který byste chtěli upgradovat, rádi Vám s výběrem vhodných komponent a následným upgradem počítače pomůžeme a to zcela ZDARMA. 

Rádi také vyslechneme vaše představy a podle nich Váš počítač přetvoříme tak, aby byl přesně podle Vašich představ, podobně jako u služby "Montáž PC".

V případě, že se v hardwaru příliš neorientujete, můžete nám také sdělit pouze využití počítače a my vám navrhneme možné řešení. 

Váš počítač tak bude hned výkonnější, než jste si kdy mohli myslet, že může být. Pokud se v průběhu konzultací na základě nabytých informací rozhodnete, že budete chtít raději složit nový počítač, můžete využít naší služby "Montáž PC".

To vše za jednotnou cenu, rychle a kvalitně. 


Jak probíhá vyřízení?

1. Vyplníte formulář v konfigurátoru počítačů. Zde zvolíte, zda chcete počítač složit dle vybraných komponent, nebo si raději necháte poradit.

2. Zakázku přijmeme a telefonicky či emailem Vás budeme kontaktovat o kompatibilitě, nebo (v případě, že jste si zvolili možnost "Odborné poradenství") se s Vámi domluvíme na termínu schůzky. Vyslechneme od Vás Vaše přání a představy. Připravíme návrhy možných řešení.

3. Vystavíme jednotné identifikační číslo zakázky, díky kterému budete moci stav Vaší objednávky na našem webu kdykoliv sledovat, a požádáme Vás o platbu za komponenty.

4. Jakmile održíme Vaši platbu, objednáme komponenty a pustíme se do práce. V závislosti na vytíženosti servisu práci dokončíme za 1-3 pracovní dny od obdržení komponent.

5. Jakmile práci dokončíme, telefonicky a emailem Vás o tom budeme kontaktovat. Zakázku u nás uložíme, nebo odešleme přepravní službou, v závislosti na Vašem výběru. Předáme Vám soupis o provedené práci.


Proč je nutná platba předem?

Jsme malý servis. Nemůžeme si dovolit riskovat, že po objednání komponent a složení počítače si sestavu nevyzvednete. Proto vyžadujeme platbu za komponenty předem. Za práci je možné zaplatit až při převzetí.

Děkujeme za pochopení.


Související ceníky

Pokud se chcete podívat na ceny ostatních služeb, klikněte zde.

  • Ceny týkající se služby Upgrade PC

Služba upgrade počítače

Pomůžeme Vám upgradovat hardware ve Vašem počítači, takže "pojede jako za mlada".

400 Kč

Doplňková služba - Expresní vyřízení

Váš počítač upgradujeme do 24 hodin od obdržení objednaných komponent.

200 Kč

Doplňková služba - Rovnou začít

Na Váš počítač nainstalujeme software dle Vašeho výběru, takže po rozbalení můžete počítač hned začít používat.

0 Kč

  • Ceny týkající se služby "Odborné poradenství"

Pomoc při výběru vhodného hardwaru nebo softwaru pro upgrade

Když se rozhodnete si u nás nechat Váš počítač upgradovat, rádí Vám poradíme s výběrem vhodného hardwaru i softwaru pro regeneraci Vašeho počítače.

0 Kč

Doplňková služba - Návrh počítače

Vytvoříme Vám návrhy počítačů, ze kterých si budete moci vybrat.

0 Kč

Upgradujte si svůj počítač již dnes!

Nejste si jisti?

Ozvěte se nám!
Chcete-li využít službu "Instalace softwaru", využijte prosím tlačítko výše. Tento formulář slouží pro Vaše dotazy.

Jižní 1969, Hranice 75301

+420 737 877 241

info@slozime.cz