SLOŽÍME.cz

Váš nový servis v Hranicích na Moravě

Máme tady vůbec konkurenci?

Když jsem SLOŽÍME.cz zakládal, myslel jsem jen na jedno. Být lepší. Být lepší není vždy jednoduché, ale když vidíte, jak je možné věci dělat lépe, vždy mě to motivuje k vytvoření něčeho lepšího. 

O počítače se zajímáme a děláme to pro zábavu, ne pro peníze. Proto jsou naše služby zároveň ty nejlevnější.


Takže proč u nás?

Jsme rychlý, zodpovědný a kvalitní servis v Hranicích na Moravě. Dovolíme si tvrdit, že zde nemáme konkurenci. 

Získáte nadstandardní výhody, jako je třeba možnost sledovat stav Vaší objednávky na našem webu. Do přeinstalovaného nebo nového počítače rádi ZDARMA nainstalujeme programy dle Vašeho výběru a ZDARMA Vám s ním poradíme.  

Rádi Vám ZDARMA poradíme při výběru počítače, při výběru vhodných komponent a budeme naslouchat přesně Vašim požadavkům, i co se vzhledu týče. Vytvoříme návrhy počítačů a vy si vyberet přesně ten, který se Vám bude líbit nejvíce. 

Děláme to pro zábavu a proto máte vždy jistotu dobře vykonané práce. 

A pokud potřebujete pomoci s novým počítačem, který si u nás chcete nechat složit, máte celou službu zdarma! 

Za čas strávený určováním vhodného řešení si nic neúčtujeme. 

Vítejte na webových stránkách Vašeho nového počítačového servisu v Hranicích na Moravě - SLOŽÍME.cz

Servis SLOŽÍME.cz poskytuje služby v několika odvětvích - Montáž PC, Instalace softwaru, Odborné poradenství, Zrychlení počítače, Odvirování počítače, Oprav počítačů a Upgrade počítačů.

Ke všem našim službám přistupujeme zodpovědně a klademe si za cíl nejen kvalitu, ale také rychlost. Díky tomu máte ve většině případů zaručenou dobu vyřízení do 24-48 hodin!

Náš web je přehledný

Náš web jsme se při jeho navrhování snažili udělat pro Vás co nejvíce přehledný a co s největší informační hodnotou. Díky tomu máte přehled, kolik bude práce stát ještě předtím, než zboží na opravu odešlete a přesně víte, jak budeme postupovat. 

A je toho mnohem víc

Proti ostatním servisům Vám nabízíme kromě rychlosti, ceny a kvality i další nadstandardní výhody. Vaši objednávku můžete kdykoliv v jejím průběhu sledovat online na našem webu a prostřednictvím webu také můžete rozhodovat o jejím průběhu.

A tím to zdaleka nekončí.Podívejte se na naše služby