Montáž PC

K montáží osobních počítačů přistupujeme zodpovědně.

Pokud jste zdatnější, můžete si sami vybrat přesně komponenty, které si přejete použít. My následně zkontrolujeme jejich kompatibilitu, objednáme je a následně počítač zkompletujeme.

Pokud si nejste s kompatibilitou jistí, rádi Vám pomůžeme vybrat správné komponenty.

A pokud se o komponenty vůbec nechcete starat a chcete prostě jen funkční počítač, který bude vyhovovat Vašim potřebám, rádi pro vás navrhneme možná řešení.

Do nového počítače v rámci služby Montáž PC také instalujeme operační systém Windows. Systém si ale samozřejmě můžete také nainstalovat sami.

V rámci doplňkové služby "Rovnou začít" Vám můžeme nabídnout také instalaci jakéhokoliv softwaru dle Vašeho výběru. Počítač tak stačí rozbalit a můžete hned začít.

Proč u nás?

Jsme zodpovědný a rychlý servis v Hranicích na Moravě. Dovolíme si tvrdit, že zde nemáme konkurenci. 

Rádi Vám ZDARMA poradíme při výběru počítače, při výběru vhodných komponent a budeme naslouchat přesně Vašim požadavkům, i co se vzhledu týče. Vytvoříme návrhy počítačů a vy si vyberete přesně ten, který se Vám bude líbit nejvíce.

Získáte i některé další výhody, jako je třeba možnost sledovat stav Vaší objednávky na našem webu. Do Vašeho nového počítači rádi ZDARMA nainstalujeme programy dle Vašeho výběru a ZDARMA Vám s ním poradíme.

To vše za jednotnou cenu.

Popis služby:

Určitě jste již někdy přemýšleli nad možností složit si vlastní počítač. Díky tomu můžete mít počítač, který je přesně podle Vašich představ. Od skříně a komponent až do nejmenšího detailu tak, jak byste sami chtěli.

Jenomže složit takový počítač může být pro běžného smrtelníka složité. Nabízíme Vám proto službu "Montáž PC". Vyberte si komponenty podle vašich představ a zbytek nechte na nás. Rádi pro vás zkontrolujeme kompatibilitu a počítač rychle a kvalitně složíme.

Pokud si s kompatibilitou nevíte rady, můžete využít našeho odborného poradenství. Rádi vám poradíme vybrat správné komponenty.

V případě, že se v hardwaru příliš neorientujete, můžete nám také sdělit pouze využití počítače a my vám navrhneme možné řešení.


Jak probíhá vyřízení?

1. Vyplníte formulář v konfigurátoru počítačů. Zde zvolíte,       zda chcete počítač složit dle vybraných komponent,           nebo si raději necháte poradit.

2. Zakázku přijmeme a telefonicky či emailem Vás budeme     kontaktovat o kompatibilitě, nebo (v případě, že jste si       zvolili možnost "Odborné poradenství") se s Vámi               domluvíme na termínu schůzky. Vyslechneme od Vás         Vaše přání a představy. Připravíme návrhy možných           řešení.

3. Vystavíme jednotné identifikační číslo zakázky, díky kterému budete moci stav Vaší objednávky na našem webu kdykoliv sledovat, a požádáme Vás o platbu za komponenty. 

4. Jakmile održíme Vaši platbu, objednáme komponenty a     pustíme se do práce. V závislosti na vytíženosti servisu       práci dokončíme za 1-3 pracovní dny od obdržení               komponent.

5. Jakmile práci dokončíme, telefonicky a emailem Vás o         tom budeme kontaktovat. Zakázku u nás uložíme, nebo     odešleme přepravní službou, v závislosti na Vašem             výběru. Předáme Vám soupis o provedené práci.


Proč je nutná platba předem?

Jsme malý servis. Nemůžeme si dovolit riskovat, že po objednání komponent a složení počítače si sestavu nevyzvednete. Proto vyžadujeme platbu za komponenty předem. Za práci je možné zaplatit až při převzetí.

Děkujeme za pochopení.


Související ceníky

Pokud se chcete podívat na ceny ostatních služeb, klikněte zde.

  • Ceny týkající se služby "Montáž PC"

Služba MONTÁŽ PC

Dle vybraných komponent Vám složíme počítač, nainstalujeme operační systém a potřebné ovladače.

800 Kč

Doplňková služba - Expresní vyřízení

Váš počítač složíme do 24 hodin od obdržení objednaných komponent.

200 Kč

Doplňková služba - Rovnou začít

Na Váš počítač nainstalujeme software dle Vašeho výběru, takže po rozbalení můžete počítač hned začít používat.

0 Kč

  • Ceny týkající se služby "Odborné poradenství"

Pomoc při vybírání kompatibilních komponent

Když se rozhodnete si u nás nechat složit počítač a nebudete si vědět rady s kompatibilitou, rádi Vám s výběrem kompatibilních komponent pomůžeme.

0 Kč

Pomoc při výběru vhodné sestavy

Když si nejste jisti, jaký počítač pro Vás bude nejlepší.

0 Kč

Pomoc s počítačem - počítače složené u nás

Když si nevíte rady s počítačem, který jste si nechali složit u nás.

0 Kč / 1. hodina (každá další 130 Kč)

Doplňková služba - Návrh počítače

Vytvoříme Vám návrhy počítačů, ze kterých si budete moci vybrat.

0 Kč

Sestavte si svůj počítač již dnes!

Nejste si jisti?

Ozvěte se nám!

Chcete-li si nechat sestavit počítač, využijte prosím tlačítko výše.

Jižní 1969, Hranice 75301

+420 737 877 241

info@slozime.cz